czwartek, 31 października 2013 12:08

Weszli do domu w kominiarkach. Obezwładnili domowników i zabrali wszystko.

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Weszli do domu w kominiarkach. Obezwładnili domowników i zabrali wszystko. fot. archiwum MyLomza.pl
Było ok. godz. 3.00, w nocy z soboty na niedzielę. W domu przy ul. Szosowej w Śniadowie spały dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Czterech zamaskowanych mężczyzn weszło przez garaż. Wywlekli domowników z łóżek i skrępowali, sami dokładnie przeszukali mieszkanie i zabrali pieniądze oraz wartościowe przedmioty.

Do napadu doszło w ostatni weekend, w nocy z soboty na niedzielę. Jak wynika z relacji naszego informatora, napastnicy musieli przygotowywać się do kradzieży znacznie wcześniej. Dom był prawdopodobnie pod obserwacją, stąd złodzieje wiedzieli, że w weekendy nie zastaną w nim gospodarza, wyjeżdżającego zwykle na giełdę samochodową.

Weszli prawdopodobnie przez niezamknięty garaż. Znając doskonale rozkład pomieszczeń, najpierw skierowali się do domowników. W mieszkaniu przebywała matka z prawdopodobnie dwiema córkami i jeszcze jedna osoba dorosła. Wszyscy zostali skrępowani.

Wtedy zamaskowani bandyci rozpoczęli penetrację pomieszczeń. Wiedzieli jednak, gdzie i czego szukać- zabrali pieniądze (prawdopodobnie kilkanaście tysięcy złotych) i wartościowe przedmioty. Zadbali też o to, by policja nie zaczęła ich zbyt prędko szukać- domownikom zabrali telefony komórkowe, które kilka kilometrów dalej wyrzucili do rowu.

Poszukiwania czterech mężczyzn trwają od kilku dni. Oficer prasowy łomżyńskiej komendy policji Ewelina Szlesińska potwierdza, że zdarzenie miało miejsce. Więcej informacji w tej sprawie policja jednak nie udziela.

4 komentarzy

 • Odpowiedz BATMAN czwartek, 31 października 2013 13:30 Umieszczone przez: BATMAN

  Co raz dalej co raz gorzej. A tyle sluzb mundurowych jest ktore moga kontrolowac zwyklych ludzi a zwykli ludzie nie moga byc bezpieczni!!!

 • Odpowiedz hard czwartek, 31 października 2013 15:35 Umieszczone przez: hard

  druga dorosla osoba to kochanek ? :)

 • Odpowiedz gruby...lolo czwartek, 31 października 2013 20:47 Umieszczone przez: gruby...lolo

  hard - mozesz mi possac!

 • Odpowiedz brylant sobota, 02 listopada 2013 09:24 Umieszczone przez: brylant

  Mogla to byc zemsta za dlug.Oni moga wrocic.Poszkodowani moga wiedziec ,kto to byl!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback